x
İptal, İade ve Değişim

Ürün İade Koşulları

İadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya 14 gün içinde teslim etmeniz gerekmektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


İade işlemini nasıl yapabilirim ?
Herhangi bir nedenle siparişinizi iade etmek isterseniz, ürünleriniz tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içinde bizlere geri gönderim yapabilirsiniz . Ürünününüz bizlere ulaşınca talebinize göre işleme alınmaktadır.


İade politika ve prosedürleriniz nelerdir ?
İadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Faturasız işlem yapılmamaktadır.


İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak ?
Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz 14 iş gününde gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 14 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS ile bilgilendirmesi yapılır.

İade işlemlerinde Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim ?
İade işlemlerinde Kargoya Herhangi Bir Ödeme Yapmayınız Geri Gönderimlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir. İadelerde kargoyu anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Lütfen Kargoya Herhangi Bir Ödeme Yapmayınız.

Yurt Dışından Sipariş Verdim İade Yapabilir Miyim ?
Yurtdışı Siparişlerinizde İade Bedeli Tarafınıza Aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.